Bizler

Aykar Soğutma olarak 1991 yılında başladığımız bu yola 23 yıllık dev tecrübenin devamında, 2009 yılında 2.şirketimiz olan Aykar Group’u ku rarak devam ettik. 
Aykar Group 
; Endüstriyel Mutfak , Soğuk Hava Depoları , Market Ekipmanları ve Pastane Ekipmanları sektöründe anahtar teslimi başladığı faaliyetlerine şehir içi ve şehir dışı hatta yurtdışı kapsamında bir çok farklı projeye imza atmıştır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin
 

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Aykar Soğutma olarak 1991 yılında başladığımız bu yola 23 yıllık dev tecrübenin devamında, 2009 yılında 2.şirketimiz olan    ’u ku rarak devam ettik. insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, Kendini sürekli geliştiren, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhu ile sektördeki yerini en iyi şekilde korumaktadır.


; Endüstriyel Mutfak , Soğuk Hava Depoları , Market Ekipmanları ve Pastane Ekipmanları sektöründe anahtar teslimi başladığı faaliyetlerine şehir içi ve şehir dışı hatta yurtdışı kapsamında bir çok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme zamanla istikrara dönüşmüş ve               ; Endüstriyel Mutfak, Soğutma, Market Ekipmanları ve Pastane Ekipmanları sektöründe, saygın ve güvenilir firmalar arasında yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosu ile 7/24 servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi, teklif hazırlanmasından , kaliteli malzemenin zamanında tedariğine kadar, her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanakları ile yükselen hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir…

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenirliliğe yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ilk önceliğimizdir.Şirketimiz, çalışanlarımızın güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde büyüme ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz

25 Yıllık tecrübesi ile uzmanlaştığı, soğutma ve endüstriyel mutfak sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projeleri ile ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırmıştır. Taahhüt ettiği bütün projeleri başarı ile yürütüp sonlandırarak güçlü ve güvenilir yapısını koruyup marka haline gelmektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşteri Anlayışı

Dürüst ve güvenilir tarzda ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimler ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak.

Samimi İletişim

Güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Zamanında Teslim

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Çalışanlara Özen

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, çalışma ve üretimde verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.